iph@iph.bydgoszcz.pl
(52) 32-222-79

Aktualności


Gala Biznesu

W sobotni wieczór 10.02.2017 roku Izba po raz 23 przy udziale Kapituły reprezentującej szefów instytucji przyznała tytuł "Biznesmen Roku 2017" oraz "Lider Wspierania Przedsiębiorczości Roku 2017" osobowościom biznesu oraz instytucjom i organizacjom wspierającym rozwój. Konkurs zrealizowany został pod Patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Prezydenta Bydgoszczy.

 

 

Kategoria: iph
Napisał: iphbydgoszcz


 

Wyróżniono następujące firmy i Przedsiębiorców:

 

"Biznesmen 2017 Roku"

Firmy Małe

I miejsce wraz ze Złotą Pieczęcią Izby otrzymał Pan Zbigniew Kotlęga - POLMASS S.A. w Bydgoszczy

Pan Prezes od lat jest zaangażowany w tworzenie kultury firmy opartej o odpowiedzialny i stabilny biznes bazujący na inwestowaniu w zasoby ludzkie i przestrzeganiu etyki. Konsekwentnie rozwija firmę na bazie współpracy z uczelniami i własnego zaplecza rozwojowego tworząc markę konkurencyjną na rynku krajowym i zagranicznym.

 

II miejsce wraz ze Srebrną Pieczęcią Izby Otrzymał Pan Eugeniusz Skoczyński - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GESAL w Inowrocławiu

Pan Prezes angażuję się w rozwój firmy inwestycyjno-budowlanej, związał się ze stworzeniem autorskiego programu "GESAL wśród..." integrującego dzieci i młodzież wokół szkoleń i praktyk branżowych w powiązaniu z zabawą i sportem.

 

 

Firmy Średnie i Duże

I miejsce wraz ze Złotą Pieczęcią Izby Otrzymał Pan Aleksander Majchrowicz - Hanplast Sp. z o.o. w Bydgoszczy

Pan Prezes zaangażowany jest w dynamiczny rozwój między innymi w zakresie modułów fotowoltanicznych, systemów transportowych, systemów wizyjnych w oparciu o szeroką współpracę z zapleczem naukowo-badawczym. Wdrożono szeroki program pracowniczej opieki zdrowotnej i socjalnej, a także program ukierunkowany na ciągłą poprawę warunków pracy.

 

II miejsce wraz ze Srebrną Pieczęcią Izby otrzymał Pan Jacek Rutkowski - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAT-BUD Sp. z o.o. Sp. K. - Zławieś Wielka

Duża charyzma i zaangażowanie Pana Prezesa przynoszą sukcesy w dynamicznym i wszechstronnym rozwoju firmy. Empatia czyni go ważnym partnerem pożytku publicznego, szeroko wspiera lokalną aktywność i najbardziej potrzebujących.

 

II miejsce wraz ze Srebrną Pieczęcią Izby otrzymał Pan Tomasz Brzeziński - Przedsiębiorstwo Budowlane TB.INVEST w Bydgoszczy

Duża dynamika Pana Prezesa i świetna komunikacja z otoczeniem przynosi mnóstwo sukcesów dla firmy czego dowodem jest szereg nagród przyznawanych projektom budowlanym oraz dla firmy i Pana Prezesa. Efekty te uzyskano dzięki inwestycjom we własne zaplecze, stosowanie norm europejskich oraz zaangażowanie załogi.

 

Decyzją kapituły przyznano dwie nagrody specjalne wraz ze Złotą Pieczęcią Izby w Kategoriach:

Sukcesja 

Panowie Janusz Borkowski oraz Seweryn Borkowski - Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych "KRUKOWIAK" Sp. z o.o. w Brześciu Kujawskim

Wyrazy uznania za ciągły dynamiczny rozwój firmy w powiązaniu z procesem sukcesji. Nowe inwestycje na rynku zagranicznym to niewątpliwie sukces następców. Zaangażowanie i więzi z lokalną społecznością są nie do przecenienia.

 

Ekologia

Pan Konrad Mikołajki - Miedzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. w Bydgoszczy

 Firma angażuję się w "dbanie o miasto". Prowadzi działalność w zakresie przyjmowania odpadów do unieszkodliwiania/przetwarzania, segregowania odpadów, odbierania odpadów od bezpośrednich wytwórców oraz oczyszczania Miasta. Zaprojektowała, wykonała i wdrożyła technologię prowadzenia prac badawczo-rozwojowych nowych produktów, aktywnie współpracuję z ośrodkami badawczymi.

 

"Lider Wspierania Przedsiębiorczości Roku "

Nagroda ze Złotą Pieczęcią Izby - Izba Gospodarcza "Wodociągi Polskie"

Izba od 26 lat skutecznie reprezentuję polską branżę wodno-kanalizacyjną. Organizuję w Bydgoszczy jedną z największych targów międzynarodowych 'WOD-KAN' oraz kongresy międzynarodowe. Aktywnie uczestniczy w różnorodnych formach ochrony środowiska.

 

Nagroda ze Złotą Pieczęcią Izby - Pracodawcy Pomorza i Kujaw

Związek od 26 lat efektywnie działa na rzecz rozwoju firm, ochrony praw regionalnych przedsiębiorców, a także dialogu społecznego. Współpraca w środowisku gospodarczym oraz naukowym czynią związek ważnym partnerem w obszarze regionalnych innowacji.

 

Nagroda ze Złotą Pieczęcią Izby - Sejmik Gospodarczy Województwa Kujawsko-Pomorskiego

 

Sejmik aktywnie reprezentuję instytucję otoczenia biznesu wobec samorządu terytorialnego oraz instytucji i organizacji krajowych, wpływa na decyzję w zakresie gospodarki regionalnej. Wzmacnia pozycję samorządu gospodarczego, integruję środowisko. Wspiera przedsięwzięcia oparte na wiedzy i współpracy międzynarodowej.

 

Gratulujemy serdecznie wszystkim wyróżnionym 

Krajowa Izba Gospodarcza
Sejmik Gospodarczy