iph@iph.bydgoszcz.pl
(52) 32-222-79

Aktualności


Atrakcyjne Finansowanie Innowacji MŚP

Poprzednia edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Przedsiębiorcy nabyli informację na temat rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz finansowania innowacji technologicznych ze środków unijnych.

Kategoria: iph
Napisał: iphbydgoszcz

Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty i konsultację dla przedsiębiorców zainteresowanych skorzystaniem z poddziałania 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne PO IR.

Spotkanie odbędzie się w Bydgoszczy w dniu 13 kwietnia 2018 r. w Hotelu HOLIDAY INN ul. Grodzka 36, 85-109 Bydgoszcz (www.holiday.hgb.com.pl) rozpocznie się o godz. 9 i potrwa ok.5 godzin.(Po wjeździe na podziemny parking prosimy zatrzymać bilet. Po zakończeniu warsztatów i konsultacji prosimy o udanie się do recepcji hotelu w celu zeskanowania biletu- parking darmowy).

W trakcie szkolenia przedstawione zostaną praktyczne zagadnienia związane z zasadami aplikacji o dofinansowanie oraz realizacji i rozliczenia projektu. Szczegółowa agenda spotkania znajduje się w załączniku. Wszystkim uczestnikom warsztatów zapewniamy catering i lunch

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres: iph@iph.bydgoszcz.pl do dnia 11 kwietnia 2018r. do godziny.14.00.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

20171128_100842.jpg
Krajowa Izba Gospodarcza
Sejmik Gospodarczy