iph@iph.bydgoszcz.pl
(52) 32-222-79

Aktualności


8 kongres innowacyjnej gospodarki

8 Kongres Innowacyjnej Gospodarki: Infinite Inspiration. Wiele wskazuje na to, że...

Kategoria: kig
Napisał: iphbydgoszcz

8 Kongres Innowacyjnej Gospodarki: Infinite Inspiration. Wiele wskazuje na to, że znaleźliśmy się w momencie przełomu. Systemy przez dziesięciolecia uznawane przez większość zachodniej opinii publicznej za niezagrożone i niepodważalne – demokracja liberalna, kapitalizm, integracja europejska – są dziś kwestionowane z różnych, często bardzo odmiennych pozycji. Wśród przyczyn tego zjawiska wymienia się zwiększające się nierówności społeczne, zmianę sił na rynkach pomiędzy państwami a globalnymi korporacjami czy narastające poczucie braku wpływu obywateli na władzę.

Nasze dotychczasowe systemy i rozwiązania należy przemyśleć na nowo, bezkompromisowo wskazując błędy i problemy. Do tego potrzeba odwagi i otwartości, które następnie można będzie wykorzystać do wykonania kolejnego kroku – znalezienia nowych rozwiązań.

Chcemy, aby #KIG8 był wydarzeniem inspirującym do odważnego definiowania problemów i stawiania pytań o nowe rozwiązania dla świata. Dlatego też hasłem przewodnim tegorocznej edycji Kongresu jest Infinite Inspiration.

8 Kongres Innowacyjnej Gospodarki odbędzie się 9 listopada 2017 w Pin Up Studio w Warszawie. Wydarzenie jest bezpłatne.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania udziału w 8 Kongresie Innowacyjnej Gospodarki: TUTAJ
Po zgłoszeniu udziału prosimy poczekać na mailowe potwierdzenie uczestnictwa, uprawniające do udziału w wydarzeniu

Krajowa Izba Gospodarcza
Sejmik Gospodarczy